čtvrtek 11. července 2013

De to z kopce

Možná si někteří pamatujete, jak jsem psala, že mě dost bolí záda (asi) z rehabilitace. Protože ta chůze je dost velká zátěž pro záda, kord ještě když má někdo skoliosu. Taky jsem psala, že kvůli tomu půjdu na scintigrafii (takovej rentgen kostí). Tak jsem tam byla, a nic tam nebylo, jenom nějaký malý ložiško u kostrče, křížová kost, ale to nevěděj co to je.
Ještě před scintigtafií, nám doktorka řekla, že si myslí, že by to mohli bejt další metastázy, ale když na scintigr. nic nebylo, tak jsem to zavrhla. Bohužel bolesti zad nepřestávaly. Brala jsem (a beru) ibalgin, pravidelně, 3x denně. Bolesti se zvyšovaly a dostala jsem další prášky, baclofen, také beru pravidelně, 3x denně. V noci kvůli tomu také ani moc nespím, a poslední 4 dny jsem vstávala už v 5h, protože se prostě spát nedá. Po tomhle to vypadá, že tam MOŽNÁ nějaké ty metastázy budou, protože se ty záda prostě vůbec nezlepšujou, pořád se to zhoršuje. Ale taky by to mohla bejt něco se svalama, nějaký dost velký přetížení. Bohužel mám i jiné problémy. Díky těm práškům mě bolí hlava, břicho, točí se mi i někdy hlava. Prostě vedlejší účinky prášků.
Doktorka nám také nabídla (když nebudou bolesti ustupovat) nějaké náplasti, které už hraničí s opiáty.

Založila jsem si FB stránku, tak se kdyžtak přidejte: Amputee Life - LDK
ASK ME - http://ask.fm/DianaKlibaniova

6 komentářů:

 1. Ty náplasti mamka užívala a je to dost velký svinstvo, měla velké bolesti, ale ty to stejně nepřebilo, jen byla hodně oblblá a celkově mimo ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezva :/ Taky jsem si říkala, že budu jen celej den sjetá :D

   Vymazat
 2. Máma se sice léčí s boreliózou ale na bolesti kloubů způsobené revmatem bere Aulin (teoreticky by to mělo bejt na stejný bázy jako vidokin v Houseovi) je silnější a má větší analgetický účinek. Třeba by to pomohlo.

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že se to brzy zlepší !

  OdpovědětVymazat
 4. Di a poslali tě na PET/CT, co neni na scinitgrafii může být na PETu. A přeji at to vsechno přejde a je to jen a jen únavou Alena

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, četl jsem některé z vašeho blogu. Je dobře, mám google překladatel :-). Také jsem měl nohu amputovat, protože osetosarcoma. Jste inspirací pro mě Díky. Maryann www.facebook.com/maryann.joice

  OdpovědětVymazat